Nahrávám, čekejte prosím.

Sjízdnost řek

Sázava 48 cm
Vltava 975 cm
Ohře 81 cm
Lužnice 74 cm
>> Další sjízdnost
Dnes je: úterý, 9. 06. 2026
předpověď počasí předpověď počasí předpověď počasí
Více na meteopress.cz.

Přeložte si web

lodě na celý život

Z diskuse

Nejlepší usek na sázavě pro sjezd s partou kamarádů
Hledáte rychlou půjčku do 24 h...
Nejlepší usek na sázavě pro sjezd s partou kamarádů
Garantujeme rychlé vyřízení va...
Nejlepší usek na sázavě pro sjezd s partou kamarádů
Speciální finanční půjčka: YVE...
Nejlepší usek na sázavě pro sjezd s partou kamarádů
Zdar borci,plánujeme s partou ...
nabídka na konec roku, jen jedno kliknutí!
Dobrý den, dámy a pánové,je tu...
Jméno:
Heslo:
<< >>
Červen 2026
Po Út St Ct So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Nejbližší akce

01.01.25 Rychlá a snadná...
01.01.25 Rychlá a snadná...
01.01.25 Spolehlivé úvěr...
01.01.25 Spolehlivé úvěr...
>> Další akce

Nejnovější inzeráty


Rychlá a legitimní půjčka od soukromé osoby

Dobrý den, byli jste na mnoha místech podvedeni a tentokrát hledáte poctivého člověka, který...

Seriózní a rychlé půjčky mezi jednotlivci

Získejte spolehlivé financování pro všechny vaše osobní nebo obchodní potřeby. Dostupné...

Potřebovali byste naše úvěrové služby?

Dobrý den, V rámci našeho programu finanční podpory nabízíme osobní a firemní půjčky na...

Získejte půjčku do 24 hodin

Ahoj všichni, pokud potřebujete profesionální půjčku, koupi auta, nemovitosti, splacení...


Nejnovější komentáře

Rychlé a flexibilní půjčkyPotř... Akce je ve městě Sokolov u řek... Jof(orienťák), (vodácky "Drobe... Ahoj lidi,hledám háčka na Vavř...
Saša
Ahoj vodáci !Už aby se půjčovn...
 

Lužnice - Kemp Mláka - Nová řeka

Říční km: 100

Kemp Mláka (Starý Hamr) se nachází na levém břehu Nové Řeky u Weinzetlova Mlýna, v kempu je možno stanovat, ubytování v chatce a nebo v Karavanech. Parkování přímo u stanu! V kempu je kiosek otevřen denně 9.00 - 23.00 hod. Restaurace KOLIBA taktéž v areálu kempu - otevřeno denně! Necelé 2 Km od kempu je pískovna Stráž.

Sezona: 1.5 - 15.9
Provozovatel Rudolf Kolář: Tel. 775/ 302 629 , 384/ 791 153
 

Web: http://www.kemp-mlaka.cz
E-mail: KempMlaka(z)seznam.cz

Komentáře

1: Starý Bobr

Ahoj vodní živle! Jezdíme Lužnici rok co rok už třicet (možná víc) let, ale Weinzetl, resp. osvěžovna, nikdy nebyla nic moc. Otevřeno do 23:00? Iluze, paní vedoucí prohlásila, že kvůli pár lidem (přesněji osmnácti) tam nebude tvrdnout a v osm zavřela. K jídlu jen párek a polívka z pytlíku. Přesunuli jsme se do Koliby. Prostředí pěkné, výběr jídel taky, ale na kytaru vás tam brknout nenechají. Takže pěšky do Mláky. Takže Weinzetl vynecháváme. Váš Starý Bobr

2: čepeček

Ahoooj, jezdíme skoro třicet let taky, že sme se nepotkali. Zítra jsme tam, snad bude otevřeno dýl než do 20. Kytaru nemáme, ale vezem zásobu dobré, moravské slivovice, tak nás zima ani špatná hospodská nezaskočí, ani nenasere. Čepeček

3: Jirka

Zasláno: 11:31 1. 7. 2012
Pro naši partu jednoznačně nejlepší kemp na Lužnici!

4: Bloudil

Zasláno: 11:14 3. 7. 2012
No nevím jestli dobrý kemp:-), je nás taky banda chlapců, ale nás vůůůbec neuspokojuje.Pivo:-( -nedá se pít jak škaredýho regenta mají ( a to jsme na něm byli vychovaný:-)).Obsluha - 2 ze 3 protivný jak noc.Bez cigaret,bez jídla,bez humoru. těch bez je moc. zlatá hospůdka v Mláce u Milánka. jídlo super a hodně za super cenu, pivínko co hrdlo ráčí a seďte si dokdy chcete a budete konzumovat.

5: Jack

Zasláno: 20:29 8. 8. 2012
Taky už jezdím přes 30 let a zpravidla Novou řeku, takže vím, o co jde. Bloudil má na 100% pravdu ve všem-je to vidět i na návštěvnosti.Inu, soukromý sektor. Kdo pamatuje doby, když tam točívala Jarka s Láďou, býv. hospodská z Mláky, dá mi za pravdu-tenkrát tam bylo narváno, pivo jako křen a zavíračka-až už jsme prostě nemohli! Dneska už to většina raděj dotáhne na Hamr.

6: Indoš - Veselí

Zasláno: 16:52 10. 8. 2012
První víkend v srpnu a ve Mláce spokojenost.

7: Jack

Zasláno: 17:34 16. 8. 2012
Tak jsem si to v neděli zas po delší době sjel z Majdaleny do Hamru.Mohu jen potvrdit Bloudilův i svůj minulý komentář:bez humoru,jídla i návštěvníků-v neděli ve 12,00 jsme byli s dcerou v celém kempu zcela sami. Škaredý regent, ačkoli doma ho piju s radostí, 2.nejdražší kofola co jsem kdy poznal (ta nejdražší byla v noblesním hotelu v Č.Ráji).Ta dívenka za to všechno zřejmě nemohla, musí se tam hrozně nudit, nicméně neuměla ani podat aspoň základní informaci co se týče jezu a okolí.No a jez,to už je jiná věc, ten idiot,co tvrdí,že ho vlastní, by potřeboval vykleštit za to s ním udělal.Takže z dříve romantického místa s veselým posezením, noclehem a pěknou šlajsnou jen nutná zastávka na přenesení lodě.Najedli jsme se skvěle a levně na Baterce na Jemčinském jezu a příště Mláku úplně vynecháme, všude jinde bylo líp.

8: Jakub

Zasláno: 22:34 16. 8. 2012
Z toho, co tu čtu se musím zastat kempu v Mláce. Z předchozích komentářů je vidět, že každému vyhovuje něco jiného. Naše parta jezdí na Lužnici už hezkou řádku let a na Majdalenu a Mláku si nemůžeme stěžovat. Těmto kempům se rozhodně příští rok vyhýbat nebudeme. Je tam vždy příjemně.

9: Takykoku

Zasláno: 20:54 21. 8. 2012
Mláka je skutečně děsná. Ani koliba díky trapné obsluze nestojí za řeč. Pravda je, že někdo vylemtá co teče a zblajzne i z koryta... Tací pochválí... (bez urážky)

Přidat komentář

Přezdívka:
E-mail:
Prosím opište text:
Komentář: